Kurumsal

Firmamız Hakkında

Kordil 2009 yılında kurulmuş bir mühendislik şirketidir. Kordil, Harita Mühendisliği (Jeomatik, Jeodezi ve Fotogrametri), Hidrografi ve Oşinografi, ve Jeoloji ve Jeofizik Mühendisliği'nin deniz ile alakalı dallarında uzmandır. Ayrıca sahip olduğu ar-ge altyapısı sayesinde özellikle hidrografi ve konumlandırma sektöründe kendi ürünleri mevcuttur. Bunlardan bazıları, komple batimetrik ölçme sistemleri, konumlandırma sistemleri ve de entegre ölçme sistemlerinden oluşurlar. Ayrıca, sektöründe öncü bir çok ürününün Türkiye distribütörüdür.

Kordil gelirinin bir kısmını ar-ge faaliyetleri için kullanmakta olup herhangi bir devlet desteğine henüz ihtiyaç duymamıştır.

Kalite Politikamız

Kalite filozofimiz alttaki maddelerden oluşur

  1. Temel hedefimiz, faaliyette olduğumuz ülkenin mevcut yasa ve standartlarına uygun, müşteri memnuniyeti esasıyla hizmet vermektir.
  2. Kalite hedeflerine erişmek için Kordil personeli kendisini buna adar ve gerçekleşmesi için özen ve çaba gösterir.
  3. Kordil çalışanları kalitenin ayrıntılarda saklı olduğunu bilir ve her daim bu ayrıntıları planına dahil ederek kaliteyi külfet olmaktan çıkarır ve bunu başarmak için özen ve sabır gösterir.
  4. Kordil çalışanları birbirlerine göz kulak olur. Kalite standardını kişisel kalite anlayışının ötesine taşıyarak yaygın görüş olarak her daim geliştirir.
  5. Kordil çalışanları kaliteyi meziyet değil, olmazsa olmaz bir değer olarak görür.
  6. Kordil ’de kalite her bireyin sorumluluğundadır.
  7. Kalite, sonuçları revize edilemez ve her aşamada hesaba katılması gereken bir olgudur.

Kurumsal Üyeliklerimiz

Ticaret OdasıSanayi OdasıMühendisler Odası Deniz Ticaret Odası